Мельник Ольга Ігорівна

Алерголог, терапевт
Веде консультативний прийом лікаря-алерголога. У компетенції лікаря проведення прик-тестів на групи алергенів, стоматологічні анестетики, проведення АСІТ-терапії.

Олег
Всім задоволений, приділила досить часу. На всі питання відповіла. Хороший прийом, мені сподобалося. Всі рекомендації виконую, та приймаю призначені ліки. Зараз посуваю себе значно ліпше! Спеціаліста однозначно рекомендую!
Світлана
Дуже уважний і приємний лікар, з кардинально новим підходом до пацієнта. Дуже детально з прикладами, пояснив причину і механізм моєї проблеми. Після проведеної ним першої процедури, відразу, стало набагато краще. Професіонал! Дякую!
Виктор
Опытный врач! Очень толково провела диагностику определила аллерген который вызывал кашель, Исключила астму. Современное оборудование, комфортный приём первый врач к которому хочется прийти ещё раз.

• 2011 р. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

• 2019 р. — ТУ "Клінічна імунологія і алергологія в педіатрії".
  • 2019 р. — ТУ "Сучасні методи алергодіагностики в клінічній практиці лікаря-алерголога, лікаря загальної практики-сімейного лікаря".