Масик Андрій Олексійович

Акушер-гінеколог
врач высшей категории
Лікар Масик Андрій Олексійович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Займається профілактикою, діагностикою, лікуванням захворювань і патологій, які пов'язані з жіночої статевою і сечовидільною системами. Консультує пацієнтів з венеричними захворюваннями, кандидозом, трихомоніазом.

Ника
Когда врачи обнаружили кисту на яичнике, я стала часто посещать гинекологов. Но лечение давало только временный результат. Андрей Алексеевич подошёл к проблеме комплексно, смотрел в корень. Благодаря ему я навсегда избавилась от этой проблемы и избежала оперативного вмешательства.
Раньше у меня не было проблем с репродуктивной системой. Но однажды у меня появились зуд, жжение и боль при мочеиспускании. Я сразу обратилась к врачу. Случайно попала к Масику. Он поставил диагноз «трихомониаз», что меня очень испугало. Благодаря лечению Андрея Алексеевича я теперь снова здорова. И теперь буду более аккуратна во время курортных романов.

• 2002 р. — Тернопільський державний медичний університет.