Ложкін Володимир Володимирович

Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в області реаніматології. Кандидат медичних наук, виконує всі види загальної анестезії, веде консультативний прийом, забезпечує реанімацію хворих, які перебувають в критичному стані, включаючи пацієнтів в стані клінічної смерті. Також застосовує в роботі методи екстракорпоральної детоксикації.

Света
Мое знакомство с Ложкиным Владимиром Владимировичем состоялось перед предстоящей операцией. Сначала я проконсультировалась у этого анестезиолога, узнала о всех предстоящих моментах. Мне стало немного легче, когда я поняла, что этому врачу можно доверять.
Марта
В прошлом году маму привезли с приступом в МЕд Сити. Хорошо, что в это время рядом находился врач-реаниматолог Ложкин Владимир Владимирович. Он использовал все варианты, чтобы вернуть маму к жизни. Это ему удалось, не зря этого специалиста считают одним из лучших.

• 1997 р.- Кримський медичний університет ім. С. Георгієвського, лікувальний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2000 р. — Українська військово-медична академія, військово-медичний інститут, спеціальність "Анестезіологія" ;
  • 2008 р. — Українська військово-медична академія, ІІ факультет, спеціальність "Пульмонологія";
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2014 р. — сертифікат з судинної хірургії;
  • 2014 р.- майстер-класи з судинної хірургії в EVC, Vascular international (європейський судинний курс);
  • 2015 р.- майстер-класи з судинної хірургії в EVC, Vascular International (європейський судинний курс).