Левіт Юлія Юріївна

Гінеколог
лікар другої категорії
Лікар-гінеколог другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гінекологічних патологій. Юлія Юріївна проводить оперативні методи лікування патології шийки матки (радіохвильова терапія шийки матки); хірургічне розтин абсцесу бартолінової залози; лікування захворювань що передаються статевим шляхом; видалення папілом, кондилом зовнішніх і внутрішніх статевих органів; проводить Лабіопластика, інтимну контурну пластику та інші процедури в області естетичної гінекології; здійснює підбір методів контрацепції; виконує відеокольпоскопію, біопсію.

Юлия Юрьевна супер специалист! У меня была проблема, с которой я честно говоря затянула. Обратилась изначально в другую клинику, набрали оооооочень много анализов, прописали дорогостоящий курс профилактики, после которого надо было сдавать опять кучу анализов, а потом лечиться. Решила перепровериться, знакомые посоветовали Оксфорд Медикал, попала там к Левит Юлии,сдала необходимые несколько мазков, после них назначено лечение, уже прошла и вуаля! всё замечательно! Очень советую!
Очень хороший доктор, обращалась за решением проблемы с начинающимся эндометриозом. После курса лечения всё прошло, за что я очень благодарна доктору!

• 2014 р. — інтернатура 3 роки на базі міського пологового будинку (Акушерство і гінекологія).

• 2018 р. — ТУ Акушерська і гінекологічна нейроімуноендокринологія;
  • 2018 р. — ПАЦ Акушерство і гінекологія на II кат.;
  • 2019 р. — ТУ "Кольпоскопія".