Лажевська Віра Василівна

Кардіолог, педіатр
41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області кардіології. Займається лікуванням серцево-судинних патологій у дітей всіх вікових категорій. Також веде спостереження за часто хворіють малюками. Виконує ряд діагностичних досліджень для оцінки стану дихальної системи, включаючи трахеобронхоскопію і плевральну пункцію. Крім того, практикує венопункції для лабораторних аналізів крові і подальшої постановки діагнозу. Лікує бронхіальну астму, включаючи її алергічний підвид, пієлонефрит, везикуліт, ГРВІ, нефротичний синдром.

Записалась с сыном к этому специалисту на консультацию по рекомендации знакомого врача. И очень довольна результатом. Вера Васильевна прекрасный специалист, с большим опытом, много знает. Нашла подход к ребенку, внимательно выслушала, ответила на все мои вопросы.
Вера Васильевна, просто сокровище. Я очень рада, что в свое время мы познакомились, и она стала лечащим врачом моего ребенка. Благодаря ее многолетнему опыту, она знает ответы на все вопросы. Она с охотой помогала нам советом, когда у нас родился первый ребенок. Это сейчас, с появлением второго, мы настоящие гуру, а тогда было страшно. Хорошо, что есть такие доктора, как она.
Валера
У племянницы с детства проблемы по части сердечно-сосудистой системы, так она сейчас у Лажевской наблюдается. Судя по отзывам родителей, лечение у Веры Васильевны дает обнадеживающие результаты. Очень опытный кардиолог.

• 1982 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ.

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност