Лазарук Інна Петрівна

Педіатр, Алерголог
Доктор Лазарук Інна Петрівна — педіатр. Досвід роботи: 4 роки. Спеціалізується у загальних дитячих захворюваннях. Призначає схеми терапії з використанням сприятливих препаратів. Приймає дітей першого року життя. Спеціалізується на лікуванні вітрянки, краснухи та інших патологій. Приймає за попереднім записом.

Євгенія
Лікар Лазарук Інна Петрівна дійсно спеціаліст з великої літери. Звернулися до неї з 1,5 річною донькою з висипами на ручкпх і ніжках. Виявилося що в нас атопічний дерматит і харчова алергія. Дякуючи професіоналізму ВІнни Петрівни було призначене належне лікування і дієта, ми достатньо швидко позбулися цих проблем. Дякуємо Вам за все!
Каріна
Дитина останнім часом почала часто хворіти: нежить, кашель, сьозотеча. Я пов'язувала з сезонними хваробами і великою кількістю дітей у дитячому садку. Лікувалися самі але ситуація не змінилася навідь у теплу пору року. Мені порекомендували звернутися до Лазарук Інни Петрівни, дуже гарна людина і назвичайний лікар, швидко встановила причину хвороби - це алергія дитячу пінку для ванни. Призначила лікування і ми швидко позбулися цієї хвороби. Дякую Вам, всіх благ.
Очень рады, что познакомились с Инной Петровной! Наблюдаемся у нее с двумя детками начиная с рождения. Доктор всегда внимательно осматривает малышей, назначает минимум лекарств. Одним словом, наш любимый педиатр)

• 2014 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця;
  • 2016 р. — НМАПО ім. Шупика, спеціальність "Педіатрія".

• 2017 р. — "З'їзд педіатрів України";
  • 2017 р. — LIMSC "Практична алергологія та пульмонологія дитячого віку";
  • 2017 р. — "Актуальні питання дитячої гастроентерології";
  • 2017 р. — "Вакцинний саміт";
  • 2018 р. — сертифікат фахівця за спеціалізацією "Дитяча алергологія";
  • проходила навчання в Українській школі молекулярної алергології.

• Член Європейської Асоціації Алергологів і Імунологів (EAACI).