Кузнєцов Олександр Олексійович

Проктолог, Хірург, Флеболог, фахівець УЗД
лікар вищої категорії
Лікар Кузнецов Олександр Олексійович спеціалізується в області проктології, хірургії. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями кишечника, ануса. Доктор займається видаленням геморою, видаленням анальної тріщини, проведенням аноскопии, ректороманоскопії, біопсії кишечника з подальшим гістологічним дослідженням. Спеціалізується на проведенні сфинктеротомии, гідроколонотерапії.

Алина
У моей сестры болел живот, не могли определить причину. Обратились в клинику, врач предложил обследование кишечника, назначил лечение. Сейчас сестра здорова. Спасибо
Сычева Ольга Александровна
Здравствуйте , я надеюсь мой отзыв пригодится и поможет! Я преклоняюсь перед доктором ! Благодарю его ! Кузнецов Александр Алексеевич ,в полном смысле спас мне маму ! Провёл тяжелейшую операцию на фоне тяжёлых хронических заболеваний , моя мама на 4 день была на ногах ! Я не могу описать все тонкости ситуации , но приношу свою благодарность Кузнецову Александру Александровичу за совестную работу , лечение и внимание ! Желаю нашей стране побольше таких докторов !

• 2000 - закінчив Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
  • Після проходження інтернатури отримав сертифікат лікаря за спеціалізацією «Хірургія»

• Курси вдосконалення за спеціалізаціями «Проктологія» і «Ультразвукова діагностика».

Лікар надає послуги

• Видалення доброякісних утворень м'яких тканин (атероми, ліпоми, гігроми, ангіоми та ін.)
  • Видалення нігтьової пластинки
  • Видалення чужорідного тіла м'яких тканин
  • Діагностична пункція м'яких тканин
  • лапароцентез
  • Лікування врослого нігтя (оперативне)
  • Некректомія (видалення наркотізірованних тканин)
  • Радіохвильове / лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів і ін.
  • Розтин глибокого і поверхневого гнійників (абсцес, фурункул, карбункул і т.д.)
  • Розтин і дренування гематоми, флегмони
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка)
  • Висічення поверхневої свищі прямої кишки
  • Лікування анальної тріщини радіохвильовим методом або лазером
  • Операція при гострому парапроктиті
  • Розтин абсцесу епітеліального куприкового ходу
  • Розкриття перианального абсцесу
  • Розтин поверхневого і глибокого парапроктітов
  • Тромбектомія - видалення тромбу з зовнішнього гемороїдального вузла
  • Венектомія при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок
  • Видалення грижі (стегнової, пахової, пупкової, грижі білої лінії живота і післяопераційної грижі)
  • апендектомія
  • Діагностична лапароскопія або лапаротомія