Кузик Іванна Орестівна

Кардіолог
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням захворювань серця і коронарних судин. Приймає пацієнтів з різкими перепадами артеріального тиску, підвищену пітливість, задишкою, слабкістю і набряком нижніх кінцівок. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Нталья
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями, вислухала всі мої припущення. Призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто. Я дуже задоволена.
Михаил В.
Хороша лікар, лікуємося по її рекомендаціям. Вона уважно оглянула мене, знайшла особливий підхід, заспокоїла, та запевнила у позитивному ефекті лікування. Будемо неодмінно звертатися ще! Фахівець висококваліфікований та знаючий.

• 2014 р. — закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, державна форма навчання, медичний факультет №2 за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2014-2016 рр. — інтернатура на базі КЗ СМП ЦПМСД №1., м. Біла Церква.
  • 2016-2018 рр. — клінічна ординатура в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — аспірантура очної форми навчання в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціальність: 1. "Кардіологія". 2. «Загальна практика-сімейна медицина».

• Закордонне стажування за програмою обміну досвідом лікарів в Нідерландах (Утрехт, Роттердам, Амстердам) участь у міжнародній конференції "Let's talk about" (Роттердам), (січень 2020 року).
  • Інтернаціональна науково-практична конференція з елементами стажування: "Medical sciences: history, the present time, the future, EU experience" Wroclawek, Poland (вересень 2019).

• Член Наукового товариства молодих вчених НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • Член Української Асоціації Сімейної Медицини (УАСМ).
  • Член Європейської Асоціації Дослідників ЗПСМ (EGPRN).
  • Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (WOSAAM).

Нагороди

• 2017 р. — нагороджена дипломом «Золота Фортуна» за вагомий внесок у розвиток медицини в Національній Академії Наук України за підтримки Кабінету Міністрів України на Всеукраїнській урочистій церемонії з Міжнародного академічного рейтингу (МАРТІС).
  • 2019 р. — нагороджена премією «Вчений року 2019» згідно Міжнародного проекту «Наукова Еліта України», який здійснювався за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об'єднань.