Кушнір Олена Павлівна

Отоларинголог
Лікар Кушнір Олена Павлівна спеціалізується в області дитячої отоларингології. Надає послуги консультативного прийому, проводить регулярні профілактичні огляди. Надає планову і невідкладну термінову медичну допомогу. Виконує процедури промивання носових пазух і піднебінних мигдалин, продування вух, пневмомассажа барабанної перетинки, видалення сторонніх предметів з органів ЛОР-системи. Входить до Асоціації отоларингологів України.

Очень довольны врачом, нашла причину, смогла даже ребенку объяснить. Назначила очень комфортный курс лечения, после которого стало лучше. Советую всем
Лида
Осенью пришлось обращаться к отоларингологу Кушнир Елене Павловне для промывания небных миндалин. Только такая процедура помогла быстрее пойти на поправку моему ребенку.
Майя
Когда у моего сына обнаружили полипы в носу, я понимала, что предстоит операция. Хотелось доверить здоровье своего ребенка опытному врачу-отоларингологу. Решить нашу проблему взялась Елена Павловна Кушнир. Надо отдать должное ее мастерству и огромному опыту работы с маленькими пациентами.
Очень приятный врач, ребенок в восторге. Все по полочкам разложила, развеяла дурные предположения, назначила адекватное и всестороннее лечение. Очень надеемся скоро быть абсолютно здоровыми!

• 1997 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова;
  • 1999 р. – Інтернатура за спеціальністю «Дитяча отоларингологія» у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова.

• 2003 р. – передатестаційний цикл «Дитяча отоларингологія», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2008 р. — передатестаційний цикл «Дитяча отоларингологія», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.;
  • 2013 р. — передатестаційний цикл "Дитяча отоларингологія", Одеський національний медичний університет.

• Член Асоціації отоларингологів України.