Кундельська Ольга Володимирівна

Кардіолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії серцево-судинних патологій. Займається розробкою профілактичних заходів щодо їх попередження. Лікує гіпертонічну хворобу, вроджені вади серця, ішемічну хворобу серця, аритмію, стенокардію та наслідки інсультів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.

Марченко
Приходили з матір'ю на прийом до цього лікар. Все дуже сподобалося. Вона детально опитала, та уважно обстежила маму. Поставила діагноз, та призначила лікування. Мені все дуже сподобалося, особливо робота фахівця. Рекомендую!
Маркіян
Досить тривалий час лікуюся у цього лікаря. Так як хворію гіпертонічною хворобою, доводиться часто звертатися до неї за допомогою Хочу сказати що це дуже хороша людина та лікар. Але перш за все лікар. Вона завжди знає що порадити, і ці поради діють. Дякую!
Мне очень нравится этот доктор. Помогла лечить последствия ковида у меня и моей взрослой дочери. Очень отзывчивая и думающая.

• 1996 р. - Закінчила Одеський медичний університет ім. Пірогова.
  • 1996-1998г.- Інтернатура за фахом терапія на базі МКЛ №51998- 2000р. лікар терапевт терапевтичного відділення ГКБ№11 Одесса.
  • 2008 р. - Отримала спеціалізацію "кардіологія", з того ж року по теперішній час лікар кардіолог в ГКБ №3 ім проф. Л.І Алейникова (перейменована в ГКБ №5).
  • З 2008 по 2015 р кардіолог, анестезіолог- реаніматолог відділення інтенсивної терапії кардіологічного профілю в ГКБ №3 Одесса.
  • 2012 р. - Пройшла спеціалізацію за фахом анестезіологія-реаніматологія.
  • З 2015 року по теперішній час лікар ординатор в кардіологічному відділенні гострого інфаркту міокарда.
  • 2017р. - присвоєно вищу категорію за спеціальністю кардіологія .

• Регулярна участь в науково-практичних конференціях, постійне підвищення професійного рівня знань і медичних навичок.

Лікар-кардіолог надає послуги

• спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи;
  • проводить амбулаторні прийоми;
  • виконує всі види функціональної діагностики організму;
  • трансторакальна ехокардіографія;
  • доплерографія серця;