Крушинська Олена Юзефівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Доктор Крушинська Олена Юзефівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає пацієнтам консультації щодо проблем зачаття і плануванні вагітності. Лікує захворювання жіночої репродуктивної системи. Курирує здоров'я пацієнтки протягом всієї вагітності. Надає допомогу під час пологів, консультує молоду маму в післяпологовий період.

Влада
Крушинская вела мою первую беременность. Об Елене Юзефовне могу сказать, что она внимательна, дает полезные советы. Также хочу отметить, что ненужных анализов и витаминов она не назначает. Меня можно поздравить, теперь я молодая мама. После родов она также меня консультировала.
Анфиса
Елена Юзефовна курировала обе мои беременности. Все они прошли без осложнений. Она всегда внимательная и отзывчивая. Её советы помогли мне с лёгкостью родить двоих детей. Крушинская мастер своего дела. Сестра моя также планирует наблюдаться у неё.

• 1991 р.- Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця.

• Регулярно підвищує свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації та тематичних курсах, бере участь у науково-практичних конференціях та конгресах.
  • Член Асоціації акушерів-гінекологів України