Кожум'яка Дмитро Миколайович

Терапевт
Лікар першої категорії. Спеціалізується на сімейну медицину. Консультує, проводить огляди, виписує рекомендації. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, алергічні реакції, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, захворювань органів дихання, серцево-судинної системи та інших внутрішніх органів. веде спостереження пацієнтів з хронічними патологіями. Використовує у роботі методи функціональної діагностики (ЕКГ).

Александра Анатольевна
У меня самый лучший терапевт. С чем бы я к нему не обратилась, то ли с насморком, то ли с желудочными проблемами, он всегда отнесется к моим жалобам очень внимательно и максимально ответственно. Не пропустит ничего. Всегда даст правильные назначения и дельный совет. С Дмитрием Николаевичем мне спокойно за свое здоровье.
Татьяна Ещенко
Знаю Кожемяку не один год. Ставит диагнозы и лечит очень добросовестно. Все по-существу, ничего лишнего. Недавно прихватил мочевой. Быстренько Дмитрий Николаевич подобрал мягкие препараты, учел проблемы с желудком. Всего за неделю снял острую фазу.С тех пор цистит меня больше не мучает.

• 2007 р. — Харківський національний медичний університет;
  • 2009 р. — інтернатура на базі ХНМУ (ХКЛБ№27).

• 2012 р.- Харківська академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. — Харківська академія післядипломної освіти.

• Член Асоціації товариства терапевтів України.