Кожан Анатолій Іванович

Анестезіолог, реаніматолог
директор клиники
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Кожан Анатолій Іванович спеціалізується на анестезіології, має вищу лікарську категорію в області реаніматології. Кандидат медичних наук, володіє всіма сучасними методами введення знеболюючого. Надає свої послуги при сильних невралгіях, травматичних ушкодженнях, оперативних втручаннях. Стежить за станом пацієнта під час хірургічних операцій, забезпечуючи коректне введення анестетика і безпечний для хворого вихід з наркозу.

Иван
Анатолий Иванович отличный доктор. Спасибо ему за профессионализм и доброе, внимательное отношение, за то успокоение, которое он дает пациентам перед операцией. Этот доктор приятный, общительный все объяснил, хотя страшно конечно, меня поймет любой, кто готовится к операции. Я буду в будущем обращаться только к этому доктору.
Виталий
Хочу выразить благодарность за его неоценимый труд
Павел
Хороший специалист. Советую обращаться только к нему.

• 1986 р. — Заочна аспірантура на кафедрі анестезіології і реаніматології Київського медичного інституту;
  • 1981 р. — Клінічна ординатура на кафедрі анестезіології і реаніматології Київського медичного інституту;
  • 1979 р. — Київський медичний інститут за фахом «Лікувальна справа»;
  • Наукова міра — Кандидат медичних наук.

• 2008 р. — Стажування в академічній клініці пластичної хірургії м. Стокгольма (Швеція);
  • 1992 р. — Курси підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломного навчання;
  • 1997 р. — Курси підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломного навчання;
  • 2002 р. — Курси підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломного навчання;
  • 1986 р. — Присвоєний вчений ступінь кандидата медичних наук рішенням ВАК СРСР.

• Член асоціації анестезіологів України.

Лікар-анестезіолог надає послуги

• забезпечує загальне або регіонарне знеболювання;
  • контролює стан пацієнта під час операції та найближчим часом після неї;
  • оцінює загальний стан пацієнта;
  • максимально точно підбирає препарат і дозування;
  • протягом усього операційного періоду лікар супроводжує хворого.