Козаченко Надія Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Лікар Козаченко Надія Миколаївна має 14-річний досвід, другу кваліфікаційну категорію, займається вирішенням проблем, пов'язаних із захворюваннями жіночої репродуктивної системи. Фахівець надає допомогу у діагностиці (проводить кольпоскопію) і лікуванні хвороб (аднексит, полікістоз яичником, ендометріоз, порушення менструального циклу, безпліддя). До Козаченко Н. М. звертаються для проведення дермокоагуляціі і кріодеструкції. Лікар є членом Української Асоціації акушерів-гінекологів.

Екатерина
Очень хороший специалист))) я рада что мне повезло с таким врачем) Надежда Николаевна, огромное Вам спасибо))
В Надежды Николаевны я делала колькоскопию, диагностика оказалась очень полезной для дальнейшего лечения. Козаченко хороший врач, благодаря ей, моя болезнь преодолена. Рекомендую.
Лариса
Недавно консультировалась в гинеколога Козаченко Надежды. Кроме исчерпывающей консультации гинеколог дала много полезных советов для поддержания женского здоровья. Спасибо большое Надежде Николаевне за помощь.

• 2004 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

• ТУ "Актуальні питання перинатології";
  • ТУ "Ендокринологія в акушерстві та гінекології";
  • ТУ "Актуальні питання перинатології";
  • ПАЦ в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, присвоєна 2 кваліфікаційна категорія.

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог