Ковтуненко Олександр Васильович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Лікар-отоларинголог вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Область спеціалізації — онкологія в отоларингології. Надає консультації з широкого спектру питань, пов'язаних з різними захворюваннями ЛОР-органів, в тому числі онкологічні. Здійснює діагностику і лікування раку глотки, ларингіту, тонзиліту, фарингіту, гаймориту, синуситу, отиту та інших хвороб вуха, горла, носа. Виконує видалення стороннього тіла, сірчаних пробок з вуха, промивання гайморових пазух, піднебінних мигдалин й інші отоларингологічні маніпуляції.

Никита
26 квітня '17р.
Врач внимательный и толковый. Провел осмотр, поставил диагноз, расписал лечение. После пройденного курса лечения я стал чувствовать себя намного лучше — болезнь ушла и в этом заслуга доктора. Спасибо за оказанную помощь.
Анастасия
К Александру Васильевичу обратилась с болью в ухе. После проведенного осмотра оказалось, что у меня отит. Врач рассказал, что это за болезнь, расписал схему лечения и рекомендации. Я тщательно придерживалась всех предписаний и болезнь ушла. Большое спасибо доктору Ковтуненко за оказанную помощь.

• 1994 р. — Дніпропетровська медична академія;
  • Науковий ступінь – Доктор медичних наук, професор.

• стажування в Іспанії, Франції, США, брав участь у Світових, Європейських та міжнародних конгресах;
  • автор 235 наукових праць, з яких 18 патентів та 1 наукове відкриття.

• член IFHNOS (USA) — Міжнародної федерації товариств з вивчення пухлин голови та шиї(The International Federation of Head & Neck Oncologic Societies).
  • член EAFO — Євразійської федерації онкології(The Eurasian Federation of Oncology).
  • член Українського наукового медичного товариства отоларингологів.
  • член мультидисциплінарної робочої групи МЗ України з розробки та затвердження медичних стандартів (державних установок та протоколів діагностики та лікування) за спеціальністю «Онкоотоларингологія».