Ковтун Євгений Анатолійович

Кардіолог
Асистент кафедри
Основною спеціалізацією лікаря є експертиза сложних клінічних випадків -. Спеціаліст високого рівня з багатим досвідом роботи лікарем кардіологом проводить консультативний прийом, визначає фактор ризику захворювання серцево-судинною системою, використовує сучасні схеми лікування, проводить реабілітаційні та профілактичні заходи.

Світлана
У Євгенія Анатолійовича я лікувала гіпертонію. Результатом лікування я залишилась задоволена. Лікар уважний, компетентний, досвідчений, добре розбирається в кардіології. Йому не страшно довірити своє здоров'я. Дякую за вашу допомогу.
Тихон
К Евгению Анатолиевичу я попал в очень тяжелом состоянии. Благодаря ему, я сейчас жив. Его быстрая реакция, опыт и высокая квалификация спасли мне жизнь. От чистого сердца огромное вам спасибо.

• 2008 р. — Національний медичний університет (НМУ), спеціальність «Лікувальна справа», Київ;
  • 2010 р. — інтернатура за спеціальністю "Кардіологія", НМУ ім. О. О. Богомольця, м. Київ.