Костенко Людмила Миколаївна

Педіатр, дитячний алерголог
Лікар-педіатр, дитячий алерголог, веде прийом і огляд пацієнтів до 18 років. Проводить діагностику, лікування, профілактику захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту. Застосовує комплексний підхід до лікування алергічних проявів у дітей. Консультує і призначає лікування атопічного дерматиту, кон'юнктивіту, кропив'янки, астми, харчової алергії і т.д.

Таня
Весной у дочки начал развиваться конъюнктивит. Друзья посоветовали обратиться к Людмиле Николаевне за консультацией. Оказалось, что причиной была цветочная пыльца. Костенко назначила препараты для лечения и уже через неделю дочке стало значительно лучше.
Валерия
Это не только Врач, но и Человек замечательный. Мы с Людмилой Николаевной уже 2 года. Помогла поставить ребенка на ноги, жить как все, дышать полной грудью. Рекомендую всем!

• 2006 р. — НМУ ім. Богомольця.

• 2016 р. — курси по педіатрії.
  • 2016 р. — курси з алергології.

• Член асоціації дитячих алергологів України.