Климанова Марина Александровна

Гастроэнтеролог, Эндоскопист
главный врач
Врач высшей категории. Ведет консультативный прием. Специализируется на лечении гастроэнтерологических заболеваний, проведении видеоэндоскопических исследований (гастроскопия, колоноскопия, ректосигмоскопия), скрининге онкологических заболеваний желудочно-кишечного тракта на ранних стадиях развития. Владеет методиками выявления хеликобактерной инфекции, внутрижелудочной ph-метрии. Разрабатывает индивидуальные программы лечения.

Алена
14 квітня '17р.
Было подозрение на гастрит. Делала у Климановой гастроскопию. Марина Александровна - врач то, что надо. Сделала все очень аккуратно, с минимумом дискомфорта. Все что происходило внутри меня врач все поясняла. Нашла небольшую язвочку. Анализы показали хеликобактерную инфекцию. Хочу поблагодарить доктора за качественную диагностику, благодаря которой я уже прошла эффективное лечение.
Римма
У меня появился дискомфорт в прямой кишке. Отправили пройти колоноскопию. Я выбрала Климанову. Мне показалось, что она опытная. Марина Александровна действительно очень знающий доктор. Обследование провела на совесть. Заглянула везде, даже посмотрела несколько больше чем предусматривает обследование. Нашла полипы в прямой кишке. Обсудили с ней дальнейшее лечение. Меня все устроило. Спасибо!
Константин
Марина Александровна очень опытный специалист. Пришел на обследование с гастроскопией. Все было сделано максимально комфортно для меня, как пациента. Получил максимум информации для дальнейшего лечения и обследования. Я остался доволен. Спасибо!

• 1985 p. — Дніпропетровський медичний інститут ордена Трудового Червоного Прапора;
  • 1986 p. — інтернатура за спеціальністю "Терапія".

• 1990 р. — Дніпропетровський медичний інститут курс підвищення кваліфікації на тему "Актуальні питання гастроентерології та дієтології";
  • 1990 р. — Луганський медичний інститут курс підвищення кваліфікації на тему "цикл спеціалізації по езофагогастродуоденоскопіі";
  • 1991 p. — Мінераловодська ЦРЛ курс підвищення кваліфікації на тему цикл лекцій і практикумів з лазерної терапії;
  • 1991 p. — Вінницький ордена Знак Пошани медичний інститут ім . Пирогова М.І. курси підвищення кваліфікації за темами "Методика і техніка використання індикатора кислотності шлунка" і "Діагностика і лікування гастродуоденальних захворювань";
  • 1992 p. — Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії курс підвищення кваліфікації на тему "рентгенхірургічних ендоскопія";
  • 1995 p. — Київський ДІВЛ курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з гастроентерології";
  • 1996 p. — Київський інститут удосконалення лікарів курс підвищення кваліфікації на тему "Актуальні питання фізіотерапії фізіопунктури в клініці внутрішніх хвороб";
  • 2000 p. — Харківська медична академія післядипломної освіти курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з ендоскопії";
  • 2000 p. — Запорізький ДІВЛ курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з гастроентерології";
  • 2005 p. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з ендоскопії";
  • 2005 — Луганський державний медичний університет ФПО курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з терапії";
  • 2005 p. — Луганський обласний онкологічний диспансер курс на тему "Ендоскопія в онкології";
  • 2009 p. — спеціалізація по "Організація і управління охороною здоров'я";
  • 2010 р. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького курс підвищення кваліфікації на тему "Передатестаційний цикл з ендоскопії";
  • 2013 p. — Національна МАПО ім. Шупика Тематичне удосконалення по темі "Менеджмент охорони здоров'я";
  • 2014 p. — Луганський державний медичний університет ФПО Передатестаційний цикл по темі "Організація і управління охороною здоров'я";
  • 2014 p. — Національна МАПО ім. Шупика курси з гастроентерології.

• Член асоціації гастроентерологів, ендоскопістів України;
  • Член Національної спілки журналістів України.