Тюпа Лариса Петрівна

Гастроентеролог
Лікар Тюпа Лариса Петрівна надає кваліфіковану допомогу пацієнтам із захворюваннями органів травного тракту: шлунка, жовчного міхура, підшлункової залози, печінки, селезінки, кишковика. Спеціалізується на лікуванні гастриту, холециститу. Володіє сучасними методиками дослідження органів шлунково-кишкового тракту. Проводить комплексну терапію з використанням медикаментозних засобів, фізіотерапевтичних процедур, відповідної дієти. Дає рекомендації щодо зміни способу життя, корекції харчового раціону.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Івана Крамського, 9 м.Житомирська125м.Святошин2110

Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Вероника
Тюпа Лариса Петровна - врач диетолог - гастроэнтеролог очень понравилась как специалист и как очень приветливая женщина. Буду обязательно к ней обращаться в дальнейшем!
Наталя
Лікар хороший. Вислухав всю інформацію, дала поради та сказала здати аналізи. Після того, як я здала аналізи, ми проаналізували аналізи. Були надані поради на рахунок ліків.
Все было отлично, все понравилось.
Доктор все доступно объяснила, пациент остался доволен.
Валерия
Доктор очень хорошая женщина, не назначает лишних анализов и профессионал своего дела. Мне понравилось, буду к ней еще обращаться.
Валерия
Доктор детально опросила. Назначила только необходимые препараты.
Янина
Лікар була дуже уважна, задавала багато питань. Дуже сподобався підхід лікаря. Прийомом задоволена.
Отличный доктор!
11 квітня '17р.
Обращалась по рекомендации и не пожалела — врач действительно хорошая. Заболевание ушло. Спасибо большое за оказанную помощь.
Приятная и грамотная доктор. Назначенное лечение было эффективным.

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2018 р. — ПАЦ з гастроентерології.

• Асоціація гастроентерологів України.
  • Асоціація дієтологів України.