Кладієв В'ячеслав Миколайович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Лікар Кладієв В'ячеслав Миколайович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, надає послуги акушера-гінеколога. Веде пацієнтів на всіх етапах вагітності, займається виявленням захворювань і патологій жіночої статевої системи. За допомогою УЗ-діагностики досліджує стан жіночої репродуктивної системи, також візуалізує стан плода. Такий вид обстеження є абсолютно безпечним методом діагностики вагітних.

04 травня '17р.
Очень рекомендую данного специалиста! Попала на прием к Вячеславу Николаевичу случайно, по страховой. Благодарна Богу, что встретила этого человека. Специалист высокого уровня, профессионал своего дела, все очень доступно объясняет; говорит мало, но по существу. Дал мне ценные советы в женских вопросах, не касающиеся проблемы с которой я пришла. Отдельно хочу отметить Человечность - чувствуется его желание помочь в проблеме, а не выкачать деньги, что, к сожалению, многие практикуют. С уважением и благодарностью!
Юля
Вторую беременность наблюдает у меня Вячеслав Николаевич. Нравится он мне и как человек, и как профессионал. С нимпросто и надежно. Что в первый раз, что сейчас у меня постоянная угроза выкидыша. Но мой гинеколог знает, как подобрать правильное лечение или доброе, человеческое слово, чтобы меня успокоить. Даже думаем сына назвать в его честь.
Кристина
Мне в Кладиеве импонирует огромный опыт и трепетный индивидуальный подход к женщинам. Когда я с ним познакомилась, а это было давно, мне было неловко говорить о своих проблемах. Но потом я поняла, что о лучшем женском враче и мечтать не стоит. Двое чудных малышей помог мне выносить Вячеслав Николаевич.Готовлюсь в третий раз стать мамой, но доктору не изменила.

• 1989 р. — Луганський медичний інститут, за спеціальністю «лікувальна справа»;
  • 1990 р. – інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія".

• 1990 р. — "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології", ДІУЛ;
  • 1997 р. – "Актуальні питання акушерства та гінекології", факультету післядипломної освіти Луганського державного медичного університету;
  • 1997, 2000, 2004, 2008, 2013 р.- передатестаційний цикл з акушерства та гінекології, факультет післядипломної освіти, Луганський державний медичний університет;
  • 1999 р. – "Дитяча гінекологія" Харківський інститут удосконалення лікарів;
  • 2004 р. — "Актуальні питання УЗД в перинатології, генетиці та гінекології", Харківська медична академія;
  • 2006-2009 р.- тренінги з атерального догляду, ефективних перинатальних технологій, попередження вертикальної передачі ВІЛ-інфекції;
  • 2008 р. — "Основи гістеро- та лапароскопії в акушерстві та гінекології", кафедра акушерства та гінекології №1 НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2013 р. — "Невідкладна допомога та реанімація в акушерстві та гінекології", факультет післядипломної освіти Луганського державного медичного університету.