Ярова Аліна Петрівна

Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на планових оглядах новонароджених, веде патронаж. Проводить профілактичні бесіди. Консультує з питань харчування і введення прикорму. Лікує гострі вірусні та інфекційні захворювання. Спеціалізується на вакцинації.

Соня
Алина Петровна хоть и молодой специалист, но как ладить с детьми и лечить их, знает. Сколько раз приходили к ней на прием, все проходило идеально. Назначенное лечение помогало моментально. Благодаря ей нам не страшны детские болезни, у нас есть мощный тыл в виде порядочного педиатра.

• 2016–2017 рр. — Проходила стажування в Дитячій клінічній лікарні №9 — курс дитячої гастроентерології.
  • 2016 р. — проходила стажування в перинатальному центрі — курс неонатології (на базі Київського міського пологового будинку №7).
  • 2016 р. — проходила стажування в "ОХМАТДИТ" — курс дитячої хірургії.
  • 2016 р. — закінчила Національний медичний університет імені Богомольця за спеціальністю "Педіатрія".

Курси підвищення кваліфікації та участь в асоціаціях 3>

• 2018 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Складний пацієнт в практиці педіатра".
  • 2018 р. — Науково-практична конференція "Актуальні питання дитячої нутриціології".
  • 2018 р. — Асоціація педіатрів-гастроентерологів, нутриціологів України.
  • 2018 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання педіатрії — Сінельніковські читання" НМУ ім. О.О. Богомольця, Харківський національний медичний університет.
  • 2018 р. — Навчальний семінар в форматі телемосту "Імплентація міжнародних протоколів в педіатричну практику".
  • 2018 р. — 13 Конгресу педіатрів України "Актуальні питання педіатрії".
  • 2018 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Академічний симпозіум по педіатрії: український і німецький досвід".
  • 2017 р. — брала участь в науковому дослідженні на тему "Мікроелементний (Кальцій, цинк, магній) статус дітей різних вікових груп в Києві та Київській області".
  • 2017 р. — 12 конгрес педіатрів "Актуальні питання педіатрії", м. Київ.
  • 2017 р. — Пройшла навчальний цикл семінарів "Здоров'я і фармація в 21 столітті" Член-кореспондент НАМН УКРАЇНИ, док. мед. наук, професор. Перший проректор НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України Ю.П. Вдовиченко.
  • 2017 р. — Відвідала курс лекцій семінару "Україна. Здоров'я дитини".
  • 2017 р. — Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання дитячої гастроентерології".
  • 2017 р. — Брала участь в роботі навчального циклу семінарів в форматі телемостів "Здоров'я дитини в сучасному світі".
  • 2016 р. — Науково-практична конференція "Сьогодення та перспективи розвитку сімейної медицини".