Ярошевська Тетяна Віталіївна

Педіатр, нефролог дитячий, гастроентеролог дитячий
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар займається виявленням і терапією різних алергічних, запальних і інфекційних патологій у дітей. Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту і нирок. Консультує перед проведенням вакцинації. Приймає пацієнтів з набряком нижніх кінцівок, порушенням ритму сечовипускання, болем у животі і поперекової області.

Алексндра
Лікар дуже приємна! Уважно вислухала всі скарги, перевірила аналізи, відповіла на питання і призначила лікування. Сину також дуже сподобалося, він навіть не хотів йди. Зараз посуваємо себе значно краще. Прийомом задоволена. Рекомендую.
Лікар спокійна, грамотна, уважна і що найголовніше небайдужа. Провела огляд доньки, призначила лікування і необхідні обстеження. Все пройшло на найвищому рівні. Призначенні ліки швидко допомогли. Рекомендую спеціаліста!

• 1985 р. — Дніпропетровський медичний інститут, педіатрія.

• 2019 р. — ГУ " Дніпропетровська медична академія МЗ України", передатестаційний цикл: педіатрія.

• Член Асоціації педіатрів України.