Яркова Ольга Валентинівна

Гінеколог
лікар другої категорії
Лікар Яркова Ольга Валентинівна займається лікуванням гінекологічних патологій, таких як безпліддя, дисфункції яєчників, збої менструального циклу, запальні процеси, патології шийки матки.

Суми вул. Харківська, 23

Обратилась на консультацию к доктору-гинекологу Ярковой Ольге Валентиновне для общего обследования. Оказалась очень внимательным, приятным доктором, отвечала на все вопросы очень ясно и понятно. В клинику обращалась первый раз, думаю не последний. Прийом оформили быстро, в сроки. Персонал вежливый. Спасибо!!!
Алена
Персонал центра "ОН Клиник" доброжелателен, приветлив, всегда рад помочь. Особенно очень понравился врач-гинеколог Ольга Валентиновна Ярковая. Компетентна, грамотна, разсудительна и доброжелательна. Просто и доступно объясняет проблему и пути её решения. Мне всё очень понравилось. Буду по надобности, обращаться ещё! И обязательно буду рекомендовать клинику и доктора всем знакомым.
Руслана
Декілька років консультуюся у Ольги Валентинівни, з приводу різних питань. Завжди кваліфіковані та вичерпні консультації. Майстер своєї справи!

• 2010 р. — навчання в медичному коледжі при Сумському державному університеті за фахом "Лікарська справа".
  • 2010 р. — отримала повну вищу освіту за фахом "Лікувальна справа".

• 2013 р. — курси підвищення кваліфікації "екстрагенітальна патологія в акушерстві і гінекології" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2015 р. — курси підвищення кваліфікації "Сучасні аспекти акушерства і гінекології" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2015 р. — курси підвищення кваліфікації на тему: "Лапароскопічні методи діагностики і лікування в акушерстві і гінекології".
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації "екстрагенітальна патологія в акушерстві і гінекології" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.