Івасенко Леся Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Використовує сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань органів малого таза, володіє навичками проведення розширеної кольпоскопії, діагностичної прицільної біопсії шийки матки, здійснює лікування захворювань шийки матки методами аргоноплазменной вапоризация, радіохвильової хірургії, виконує малі гінекологічні операції, діагностичну гістероскопію. Веде спостереження і лікування пацієнток з гормональними порушеннями, вагітність, консультує з підбору методу контрацепції. Виконує УЗД органів малого таза (трансвагинально, трансабдоминально), молочної залози, щитовидної залози.

Вита
Ивасенко Леся Владимировна лечила мне заболевание шейки матки. Благодаря использованию современных методов лечения мое выздоровление не пришлось долго ждать. Огромное спасибо.
Вікторія
Леся Володимирівна дякую за уважність і підхід до даної ситуації. Лікування на вищому рівні. Отримала відповідь на всі поставлені запитання.Обов'язково звертатимуся!
Екатерина
Доктор очень компетентна, ответила на все вопросы которые я задала и меня интересовали, а именно анализы которые нужно сдать для планирования беременности. Рекомендую однозначно, очень приятный доктор в общении.
Таисия
Велика подяка лікарю за уважність, відповіді на всі запитання. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Залишилася задоволеною, всім раджу!
Таисия
Кажется, я нашла своего гинеколога. Такое аккуратное, обходительное отношение к пациенту меня очень приятно поразило! Я получила ответы на все мои "стопятсот" вопросов. И осмотр и общение с врачом - все прошло легко!

• 2016 р. — закінчила Вищий державний учбовий заклад "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2019 р. — закінчила інтернатуру на базі Інституту післядипломної освіти ім. А. А. Богомольця, на кафедрі акушерства-гінекології і отримала звання лікаря-фахівця за фахом "Акушерство і гінекологія".
  • 2019 р. — Українська військово-медична академія, м. Київ, спеціалізація "Ультразвукова діагностика".
  • 2018 р. — Стажування на базі "Київського міського клінічного онкологічного центру", за курсом "Онкогінекологія".

• 2018 р. — Курс підвищення кваліфікації ТУ — "Основи гістероскопії та лапароскопії в гінекології".
  • 2020 р. — Курс підвищення кваліфікації ТУ НМАПО ім. П. Л. Шупика "Кольпоскопія та патологія шийки матки", м. Київ (січень).
  • 2020 р. — Курс підвищення кваліфікації ТУ НМАПО ім. П. Л. Шупика "Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій", м. Київ (лютий).
  • 2017 р. — Участь в науково практичній конференції з міжнародною участю "Жіноче здоров'я ХХІ століття. Проблем естетичної гінекології", м. Київ.
  • 2017 р. — Участь в семінарі "Репродуктивна хірургія", м. Київ.
  • 2017 р. — Участь в науково практичній конференції "Сучасні інновації в акушерстві та гінекології", м. Київ.
  • 2017 р. — Участь в роботові наукового циклу семінарів у форматі телемосту м. Київ- м. Львів "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", м. Київ.
  • 2017 р. — Науково-практична конференція WORLD TROMBOSIS DAY "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції", м. Київ.
  • 2018 р. — ІІІ Міжнародний конгрес "Жіноче здоров'я ХХІ століття: Внутрішньоматкова патологія та міждисциплінарні проблеми", м. Київ.
  • 2019 р. — Участь в роботові наукового циклу семінарів у форматі телемосту м. Київ "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", м. Київ.
  • 2019 р. — участь в семінарі "Вагінальний мікробом. Способи аналізу мікробіому", м. Київ.
  • 2019 р. — участь в конференції з міжнародною участю "Східноєвропейські зустрічі професіоналів. Звичні втрати вагітності ", м. Київ.
  • 2019 р. — Участь в тренінгу-практикумі Манжури Е. П. з кольпоскопії "Кольпоскопічна семіотика цервікальних неоплазій. Тактика клініциста у менеджменті пацієнток з CIN ", м. Київ.
  • 2020 р. — Участь в Другої Української спеціалізованої школи з Гінекологічної і Репродуктивної ендокринології з міжнародною участю (ISGE), Україна-Італія-Польща, м. Київ.
  • 2020 р. — участь в "Школа Кольпоскопії", Н.Ф. Лігерди, м. Київ.