Голуб Олена Станіславівна

Офтальмолог
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Доктор Голуб Олена Станіславівна надає послуги медичної допомоги при захворюваннях очей. Діагностує хвороби органу зору різної етіології. Здійснює лікування хірургічними і лазерними методами. Лікує такі недуги, як глаукома, катаракта, косоокість і короткозорість. Практикує контактну корекцію дефектів зору. Підбирає лінзи і окуляри індивідуально для кожного хворого. Складає схему лікування і контролює його. Призначає і проводить як лікувальні, так і профілактичні, процедури.

Елена Станиславовна замечательный офтальмолог, благодаря ей, я избавилась от катаракты. Не так давно, мне диагностировали помутнения обоих хрусталиков, а я думала, у меня ухудшилось зрение из-за компьютера. Что бы там ни было, сейчас мое зрение, кажется, лучше чем было в детстве, я снова вижу все с четкими контурами. Я очень благодарна врачу, за такой прекрасный результат.
Дарья
Спасибо врачу, решила мою проблему на раз.
Саша
Наблюдаюсь уже давно, на лазерную коррекцию все никак не решусь, вот хожу в очках) О Елене Станиславовне могу сказать только хорошее, положительная женщина, приятная)

• Учасник міжнародних офтальмологічних симпозіумів та конференцій;
  • "Сучасні підходи лікування короткозорості ";
  • "Вітрео-ретинальна патологія";
  • "Сучасна діагностика і лікування глаукоми".