Гаврилюк Сергій Григорович

Офтальмолог, естетичний хірург
Лікар першої категорії
Лікар офтальмолог першої категорії. Надає послуги з катарактальної хірургії, видаленні новоутворень кон'юнктиви, хірургічному лікуванні косоокості у дорослих, пересадці шкірно-м'язових клаптів.

Елена Ивановна и Римма З.
Мама просила поблагодарить вас, Сергей Григорьевич, за помощь в лечении катаракты. Благодаря проведенной операции глаз у мамы снова четко видит. Никаких побочных эффектов не возникло.
Валентина и Александр095
Сергей Григорьевич Гаврилюк этот доктор мало сказать врач офтальмолог.Это талантище от Бога!! Его волшебные руки делают чудеса. Моему мужу прооперировал катаракту пять лет назад .сегодня ему 70 лет он водитель с прекрасным зрением.Я пять лет прохожу лечение блеффороспазма у него. Спасибо что есть такой специолист. Молодое дарование. Дай Бог ему профессионального карьерного роста здоровья рекомендую на лечение проблем по офтальмологии к золотому специалисту Гаврилюку Сергею Григорьевичу.С огромным уважением семья Муранец.

• Лікар-інтерн офтальмолог, Тенопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського;
  • Диплом учасника XI міжнародної науково-практичної конференції: Сучасні технології катаракти та рефракційної хірургії, ФДУ «Мікрохірургія ока імені академіка С.М. Федорова Росмедтехнології»;
  • Диплом учасника конференції: Сучасні методи корекції інволюційно-дистрофічних змін шкіри, Українське товариство естетичної медицини.

• Член Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів ESCRS;
  • Член Українського товариства естетичної медицини UTEM.