Галат Олександр Михайлович

Уролог, Андролог, Сексолог
Лікар першої категорії
Викликати додому
Уролог другої кваліфікаційної категорії, також працює в областях андрології, компетентний в якості сексолога. Консультує, надає послуги планових оглядів. Діагностує і призначає лікування при запальних процесах органів чоловічої сечостатевої системи. Проводить хірургічні операції з видалення кіст, водянок, атером та інших новоутворень. За свідченнями виконує простатектомію. Крім того, в роботі застосовує лазерні технології, електродеструкція і радіохвильове лікування.

Антон
Александр Михайлович моя личная фея, никто кроме меня о нем не знает, ровно, как и то, что я к нему периодически хожу. Именно благодаря ему, мой брак держится, а жена ничего не подозревает. Спасибо.
Игорь
Доктор внимательный и доброжелательный.
Едуард
Спеціаліст гарний, уважний, приділив мені максімум уваги та вирішив мою проблему

• 2007 р. — медичний факультет, Національний медичний університет імені ім. О. О. Богомольця;
  • 2009 р. — інтернатура по урології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2010 р. — курси тематичного удосконалення по онкології, Чернігівський обласний онкологічний диспансер;
  • 2010 р. — з'їзд асоціації урологів України, Одеса;
  • 2011 р. — науково-практичний семінар "Актуальні питання онкоурології", Національний інститут раку;
  • 2012 р. — курси тематичного удосконалення "Сучасні питання урології", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. — передатестаційний цикл і атестація на другу кваліфікаційну категорію по урології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2012 р. — науково-практична конференція "Фармакотерапія в сексопатології, андрології і урології", Асоціація сексологів і андрологів України;
  • 2012 р. — науково-практична конференція "Урологія і нефрологія", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. — 3-й з'їзд сексологів і андрологів України, Київ;
  • 2014 р. — науково-практична конференція "Нове в стандартах діагностики і лікування урологічних і онкоурологічних захворювань", Національний інститут раку;
  • 2016 р. — курси тематичного удосконалення "Онкоурологія", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2016 р. — 13-й з'їзд онкологів і радіологів України, Національний інститут раку.

• Асоціація онкоурологів України.