Ель-Хажж Махмуд Миколайович

Судинний хірург
лікар першої категорії
Ель-Хажж Махмуд Миколайович, практикуючий судинний хірург, є досвідченим хірургом з більш ніж 13 річним досвідом роботи, де проводить більше 5000 консультацій на рік. Крім оперативного лікування Ель-Хажж Махмуд Миколайович спеціалізується на консервативних методах лікування: при периферичної патології артерій, при діабетичної ангеопатіі, лікування тромбозів глибоких вен, при лімфотіческіх порушеннях відтоку.

Эль-Хажж Махмуд Николаевич
Хороший фахівець, дуже уважно оглянув, пропальпував. Детально зібрав анамнез, направив на додаткові обстеження, та виставив діагноз. Разом ми обговорили всі можливі варіанти лікування, і зійшлися на більш оптимальному. Рекомендую!
Эль-Хажж Махмуд Николаевич
Прекрасний лікар, компетентний, уважний. Ставлення до пацієнта дуже хороше, я б сказав шанобливе. Відмінно оглянув та проконсультував по всіх питаннях що цікавили. Все що просили, все зробив. Порекомендував найкращий варіант лікування.
Эдуард
04 квітня '24р.
Замечательный специалист, мастер своего дела!Остался очень доволен!

Спеціалізується на проведенні таких операціях

• венектомія (лазером, склеротерапія, відкритим метод);
  • симпактектомія;
  • реконструктивні операції на артеріях (стегново — підколінна, шунтування, перекосетне стегново-стегнове алошунтування, здухвино стегнове алошунтування);
  • протезування артерії кінцівки при пораненні;
  • тромбектомія глибоких вен і перев'язка вен при флотації;
  • тромбектомія з артерії кінцівки;
  • реваскуляризуюча остеотрепанація;
  • фасціотомія.