Лікарі флебологи в Києві (метро Берестейська)

В 2010 році у Валерія Віталійовича робила збільшення грудей. Результатом задоволена. Чотири роки тому родила дитину і навіть кормила грудьми два місяці. Вже пройшло 10 років, а результат супер. Лікар професіонал! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Ира
Стеснялась своей проблемы. Уже несколько лет страдаю геморроем. Решилась и пошла на консультацию к Валерию Витальевичу. Золотой человек. Люди, не бойтесь ничего и не затягивайте поход к специалисту. Мне не удалось избежать операции, но в целом результатом я довольна.
01 липня '18 г.
Света
Валерия Витальевич делал мне липосакцию области живота. Долго не могла решиться на это мероприятие, но смотреть на себя больше не было сил. Решилась, пришла поговорить и поняла, что Валерий Витальевич мне поможет. Довольна!
12 липня '18 г.
Флеболог, хирург, пластический хирург, проктолог
Лікар-хірург вищої категорії, фахівець в області пластичної хірургії. Має ступінь доктора медичних наук. Основний напрямок діяльності - аугметаціонная і редукційна маммопластика. Проводить операції по збільшенню і зменшенню грудей, видалення доброякісних утворень і усунення деформацій молочних залоз. Крім того, виконує пластичну корекцію носа, вух, хірургічне лікування варикоцеле, варикозу, геморою, ліпосакцію. Надає консультації з питань естетичної хірургії, оперативного та консервативного лікування захворювань органів черевної порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 1800/2200 грн.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис