Дунаєвська Вікторія Вікторівна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Спеціалізується на лікуванні онкогінекологічних патологій, передпухлинних захворювань жіночої репродуктивної системи. Автор і співавтор понад 50 наукових статей.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Сніжана
Лікар просто супер! Час від часу звертаюся до неї за консультацією, та просто на плановий огляд. Результатами завжди задоволена. У нас час важко знайти хорошого лікаря. ле мені пощастило. Дякую Вам за турботу про мене та моє здоров'я!
Була на прийомі у Вікторії Вікторівни. Дуже хороший лікар! Прийом пройшов на найвищому рівні, усім задоволена. Зараз проходжу курс лікування, і уже з перших днів почуваю себе набагато ліпше. Буду і надалі консультуватися у неї. Рекомендую

• 2004 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2004 — 2006 — навчалася в НМАПО імені П. Л. Шупика в інтернатурі з акушерства та гінекології.
  • 2006- 2008 — навчалася в НМАПО імені П. Л. Шупика в клінічній ординатурі за спеціальністю акушерство та гінекологія.
  • 2009 — 2013 — навчалася в НМАПО імені П. Л. Шупика на заочній аспірантурі на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології.
  • 2012 — спеціалізується з онкогінекології в Національному інституті раку.