Дунаєв Сергій Володимирович

Фтизіатр
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні туберкульозу легенів. Виконує закритий масаж серця та плевральну пункцію. Проводить фізикальний огляд пацієнтів, вимірює артеріальний тиск. Приймає пацієнтів з болем в області грудей, кашлем, безпричинною втратою ваги та зниженням апетиту.

Мальвина
Прийом якісний та кваліфікований. Не було нав'язування непотрібних послуг. Лікар звертав увагу на мої побажання, пропонувалися різні варіанти. Максимально гнучкий підхід до кожного пацієнта. Одразу видно що хороший спеціаліст! Рекомендую!
Цимбалюк
Лікар професіонал своєї справи. Не вводить пацієнта в паніку, є лікарі які починають у вас все погано і тд. Тут все зовсім не так, спокійно пояснив суть проблеми, та шляхи її вирішення. Морально підтримав, та запевнив в успішності лікування.

• 1995-2001 рр. — Дніпропетровська державна медична академія. Лікувальна справа.
  • 2001-2002 р. — Спеціалізація: Фтизіатрія.

• 2018 р. — Запорізька медична академія післядипломної освіти.
  • 2019 р. — Передатестаційний цикл "Курси лікування хворих мультирезистентним туберкульозом".