Декаспер Галина Борисівна

Пластичний хирург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Пластичний хірург, проводить естетичну пластику обличчя, підтяжку шиї, ендопротезування грудей за допомогою імплантатів і власного жиру, блефаропластику (пластика повік), пластику вух, зменшення молочних залоз і ін. Неодноразово проходила стажування за кордоном (Італія, Німеччина, США).

Любовь
Галина Борисовна очень высококвалифицированный специалист и приятный человек. На консультации объяснила все доходчиво, рассказала плюсы и минусы процедуры, а также предложила разные варианты решения проблемы. Мне очень понравилась и внушила доверие. Прийду к ней ещё!
Галина Борисовна мою жену оперировала, так что знаю ее не понаслышке. Я рад, что мы обратились именно к Декаспер. Благодаря работе этого пластического хирурга моя супруга выглядит просто потрясающе!
Екатериа
Спасибо! Благодаря Вам я полюбила свое отражение в зеркале!!!
Ева
Результат операции меня удовлетворил, спасибо.
30 квітня '20р.
Специалист высшего уровня, Рекомендую

• 2000 р. — Перший Московський державний медичний університет імені І.M. Сеченова за спеціальністю «Лікар загального профілю»;
  • 2001 р. — Московський міський науково-дослідницький інститут екстреної допомоги імені Н.В. Скліфосовського, інтернатура за спеціальністю «Нейрохірургія»;
  • 2003 р. — Російський науковий центр хірургії імені академіка Б.В. Петровського, ординатура;
  • Російський науковий центр хірургії імені академіка Б.В. Петровського, аспірантура в відділі реконструктивної та відновлювальної хірургії.

• 2006 р. — Курси професійної підготовки і підвищення кваліфікації в області щелепно-лицевої хірургії на базі Центрального науково-дослідницького інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії;
  • Навчання методикам регенеративної хірургії/комплексного лікуванні ожиріння шляхом установки внутрішньогастральних балонів, а також проведення шунтуючих і рестрективних операцій на шлунку на базі Університету Торвергата (Італія, Рим).
Схожі спеціалісти:
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог