Плаксієва (Дейнюк) Катерина Дмитрівна

Акушер-гінеколог
Здійснює діагностику і лікування захворювань шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу. Володіє навичками проведення кольпоскопії, біопсії.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Ніна
Хороший, уважний та чуйний спеціаліст. Не дивлячись на те що лікар молодий, але одразу видно що справжній знавець своєї справи. прийомом залишилася повністю задоволена. Буду звертатися і надалі. Рекомендую усім знайомим та родичам!
Як на мене просто відмінний спеціаліст! Уже декілька разів була на прийомі у Катерини Дмитрівни. У лікаря, свій, не стандартний погляд та підхід до вирішення проблем. Чи буду звертатися надалі-однозначно. Рекомендую, не пошкодуєте!

• Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика: Кафедра акушерства, гінекології та перинатології на базі КМПБ №1, ДНУ Центр інноваційних медичних технологій НАН України, МЦ Верум (2016 — 2019 рр.)
  • Національний медичний університет О. О. Богомольця Медичний факультет №1 (2009-2016 рр.)
  • Український медичний ліцей НМУ імені О. О. Богомольця (2007-2009 рр.)
  • Спеціалізована школа №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу (1999-2007 рр.).

• Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 25 річниці НАМН України (23.08.18) — доповідачка
  • Семінар-практикум «Базові навички лапароскопічної хірургії»
  • Школа гінекології та мамології 2017
  • Школа комунікації з пацієнтом 2017
  • Здоров'я жінки в 21 столітті м. Київ 26.10.16
  • Науково-практичний форум "IFRM-2016" 28.10.16
  • Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки Київ 11-12.11.16
  • Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги м. Київ 17.05.17
  • Сучасні інновації в акушерстві та гінекології м. Київ 28.04.17
  • Вагітність високого ризику м. Київ 13-14.10.17
  • Захворювання молочних залоз від виявлення до лікування м. Київ 27-28.10.17
  • Діскутабельні питання і можливості їх вирішення в практиці акушер-гінеколога 01.12.17
  • Репродуктивне здоров'я жінки 40+ Київ 8-9.12.17
  • Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді м. Київ 16-17.03.18
  • Проблеми та протиріччя питання менеджменту предраку шийки матки м. Київ 13-14.05.18
  • Чоловік в житті жінки: погляд гінеколога Київ 15-16.06.18
  • Інтимна гінекологія і вульвовагінальна естетика Київ 22-23.06.18
  • Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, неоплазія м. Київ 2-3.11.2018
  • New challenges endocrine gynecology: from puberty to menopause Київ 15-16.02.19
  • Репродуктивне здоров'я молоді Київ 22-23.03.19