Циганкова Наталія Михайлівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Доктор здійснює консультування та ведення пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, в тому числі після перенесеного інфаркту міокарда, хірургічних втручань, стентування, аортокоронарного шунтування і протезування клапанів серця.

Алена
Обратились к Наталье Михайловне после того, как мама перенесла инфаркт. Нужен был хороший специалист для систематического наблюдения и коррекции лечения. Очень довольны работой доктора Цыганковой и ее отношением к пациенту. Мама ее уже всем подружкам посоветовала.

• 1981 р. — навчання в Дніпропетровському медичному інституті за фахом Лікувальна справа.
  • 1982 р. — інтернатура на базі клінічної лікарні № 8, м. Кривий ріг.

• 1988 р. — клінічна ординатура "Внутрішні хвороби" на базі Дніпропетровського медичного інституту.
  • 1991 р. — цикл "Клінічна кардіологія" на базі Центрального ордену Леніна інституту удосконалення лікарів, м. Москва.
  • 1993 р. — двомісячний тренінг "Маркетинг і менеджмент в охороні" здоров'я на кафедрі організації охорони здоров'я Дніпропетровського медичного інституту.
  • 1993 р. — цикл "Кардіологія" на кафедрі кардіології і функціональної діагностики Клінічного інституту післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 1997 р. — передаттестационный цикл (ПАЦ) по кардіології на факультеті післядипломної освіти (ФПО) Дніпропетровської медичної академії.
  • 1997 р. — цикл Актуальні питання клінічної кардіохірургії" на базі Київської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2001 р. — "Оптимальні методи діагностики і профілактики артеріальних гіпертензій" на базі Інституту кардіології ім. академіка Н.Д. Стражеско, м. Київ.
  • 2002 р. — ПАЦ по кардіології на базі ФПО Дніпропетровської медичної академії.
  • 2007 р. — ПАЦ по кардіології на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з подальшим підтвердженням вищої категорії, м. Київ.
  • 2013 р. — ПАЦ по кардіології на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з подальшим підтвердженням вищої категорії, м. Київ.
  • 2014 р. — Спеціалізація за фахом "Організація і управління охороною здоров'я".

Додаткова інформація

• Заслужений лікар України;