Черненко Ірина Олександрівна

Гастроентеролог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар-гастроентеролог займається виявленням патологій шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура. Здійснює консультативний прийом, призначає лабораторні аналізи і розробляє план лікування. Приймає пацієнтів із запаленням слизової шлунка, запаленням підшлункової залози, стравоходу і жовчного міхура. До доктора слід звернутися при болях або неприємних відчуттях в області живота, печії, нудоти і блювоти.

Лікар Черненко Ірина Олександрівна надала кваліфіковану допомогу в питанні, з яким я звернулась. Призначила лікування та дієту. Уважна, дбайлива лікар, уважно вислухала, розпитала та допомогла розібратися з питаннями, які виникли у мене до стану мого травлення. Інформувала про роботу ШКТ та щодо продуктів, які краще вживати, тому надалі це допоможе бути більш обізнаним.
Ніна
Лікар, явно, тямуща! Без аналізів, за симптомами припустила діагноз, раніше поставлений іншим лікарем. Призначила розумну кількість аналізів, не всі підряд, аби побільше. Питання ставила по суті, відразу ж озвучувала чіткі висновки.
Любов
Професійний лікар. На прийомі все докладно розповіли, пояснила, дали результати на руки. Лікар докладно пояснила та дала перелік того, що можна їсти. Все коректно. Ми задоволені прийомом. Ми рекомендуємо цього доктора. Дякую за допомогу!
Яна
Чудова людина та лікарка! Допомогла моїй мамі хоча та зовсім не хотіла лікуватися, найшла підхід і порозумілася) Мамі краще, я щаслива!
Дмитрий
ныл желудок иногда - говорили неправильное питание... а вот Черненко сказала - хелобактер. Назначила диету, лечение и вылечила. Сложно конечно на диете. Но и вес лишний ушел и человеком себя почувсвовал.
Анастасия
спасибо доктору! выявила проблему с ЖКТ, которая потом оказалась у нас семейной. Лечимся теперь хором, помогая друг другу соблюдать диету и придумываем блюда из разрешенных продуктов) Лечение помогает! и семью сплотило заодно

• 2003 — закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність " Лікувальна справа".
  • 2005 — присвоєна спеціалізація по гастроентерології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

• 2008 — прослухала курси інформації і стажування по гастроентерології і дієтології НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2011 — пройшла курси підвищення кваліфікації НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії.
  • 2014 — пройшла курси підвищення кваліфікації на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2018 — стала учасницею наукового симпозіуму з міжнародною участю " Шляху підвищення якості профілактики, діагностики і лікування захворювань органів травлення".
  • 2018 — взяла участь в конференції " Складні питання сучасної гастроентерології і дієтології". Національна школа гастроентерологів, гепатологів України.
  • 2018 — взяла участь в конференції " Захворювання печінки. Сучасні підходи до діагностики і лікування", Національна школа гастроентерологів, гепатологів України.
  • 2018 — стала учасницею конференції " Новини гастроентерології. Імплементація в клінічну практику. Спірні питання в дієтології", Національна школа гастроентерологів, гепатологів України
  • 2019 — пройшла курси підвищення кваліфікації на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2019 — освоїла ТУ " Питання діагностики, лікування і профілактики коморбидной патології в гастроентерології".
  • 2019 — відвідала Міжнародний Саміт сучасних підходів лікування внутрішніх хвороб.
  • 2019 — стала учасницею в науковому симпозіумі з міжнародною участю " Коморбідна патологія в гастроентерології. Стан проблеми. Шляхи рішення. Профілактична гастроентерологія і дієтологія. Роль живлення в профілактиці і лікуванні захворювань".
  • 2019 — відвідала майстер-клас " Хронічні гепатити. Актуальні питання діагностики і лікування".
  • 2020 — стажувалася в Ізраїльській клініці.

• Член Української Гастроентерологічної Асоціації
  • Член Української Метаболічної Асоціації