Чаркина Алла Михайлівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Педіатр вищої лікарської категорії, спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних захворювань у дітей. Займається терапією хвороб верхніх дихальних шляхів. Володіє навичками біопунктури. Здійснює загальне спостереження за здоров'ям дитини в ранньому віці. Призначає лікування при неускладнених формах недуг або виписує направлення до вузькоспеціалізованих лікарям. Компетентна в проведенні ультразвукової діагностики. Організовує вакцинацію, складає індивідуальні плани введення вакцини і підбір медикаментозних засобів для щеплень.
Консультація

Хочу порекомендовать этого педиатра. Хорошая, приятная женщина, замечательный специалист. Приятно с ней иметь дело

• 1986 р. — Ростовський медичний університет, інтернатура за фахом "Педіатрія".

• 2015 р. — симпозіум Training Symposium of International Network of Universities for Molekular Allergology and Immunology;
  • 2016 р. — Школа практикуючого лікаря за фахом "Оптимізація терапії захворювань дихальної системи біорегуляціями препаратыми Heel", практична частина: "Ін'єкційна методика, біопунктура".