Бурчак Олена Костянтинівна

Педіатр, Гастроентеролог
21 рік досвіду
Лікар-педіатр, спеціалізується в неонатології, тобто лікуванні новонароджених і немовлят. Лікує діток, які народилися раніше терміну. Контролює процеси розвитку, регулярно оглядає і призначає необхідні медикаменти за показаннями. Крім того, приймає хронічно хворих малюків. Займається складанням плану щеплень і проведенням вакцинації. Враховує індивідуальні особливості дитячого організму при підборі вакцини. Стежить за станом здоров'я, при необхідності направляє до вузькопрофільних спеціалістів.

Рита
Неоднократно обращалась к Елене константиновне и всегда получала действительно квалифицированную помощь. Очень внимательная и тактичная доктор и просто замечательный человек. Я очень рада, что знаю именно этого врача!
Уже более 5 лет это наш любимый врач. Ребенок с радостью к ней ходит. Спасибо Вам за такую работу!
Лена
Когда приносила дочку первый раз (родилась месяц назад) очен переживала - совсем маленький ребеночек ведь, но Елена КОнстантиновна была очень аккуратна и осторожна, вылечила болезнь, теперь наш лечащий врач, спасибо ей огромное

Лікар-педіатр, гастроентеролог надає послуги

• первинний огляд;
  • збір анамнезу;
  • планові огляди дитини в перший рік життя;
  • діагностика;
  • консультування;
  • планова вакцинація;
  • лікування дітей.

Лікар-педіатр, гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• контактний дерматит;
  • ГРВІ, ГРЗ, грип;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • інфекційні захворювання (вітряна віспа, кір, краснуха);
  • атопічний дерматит;
  • гостре отруєння.