Богонос Богдан Васильович

Терапевт, кардіолог, гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар Богонос Богдан Васильович спеціалізується в області гастроентерології, ультразвукової діагностики. Займається діагностикою та лікуванням широкого кола захворювань, серед яких цукровий діабет 2 типу, холецистит, гастродуоденіт, панкреатит, ентероколіт, функціональна диспепсія, жовчнокам'яна, виразкова хвороба. Проводить УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок, сечового міхура у дорослих і дітей.

Евгений
24 квітня '17р.
Две недели тому обратился с Богдану Васильевичу с отечностью и болями в области почек. Он меня сразу посмотрел на УЗИ, назначил необходимые анализы. Камней в почках не обнаружил, только песочек Назначил адекватное лечение. Песок вышел и мне стало легче. Контрольное УЗИ подтвердило хороший результат проведенной терапии. Все очень профессионально, без излишеств. Я доволен.
Макар
06 квітня '17р.
Мне очень нравится, что Богонос очень многофункциональный доктор. С любой болезнью терапевтического или кардиологического профиля обращаешься, он профессионально ставит диагнозы и очень качественно лечит. Большой плюс - он владеет навыками ультразвуковой диагностики. Я у него получаю полную информацию о состоянии своего здоровья и всегда получаю полноценное лечение.

• 2008 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа» ;
  • 2010 р.- Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, за спеціальністю кардіологія;
  • 2010 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, за спеціальністю гастроентерологія;
  • 2010 р.- Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ультразвукова діагностика.