Білодід Ольга Олександрівна

Акушер-гінеколог, онкогінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медицинских наук
Доцент кафедри онкогінекології, акушерства і гінекології медичної академії післядипломної освіти
Лікар веде гінекологічний прийом, велику увагу приділяє профілактиці захворювань шийки матки. Проводить всі необхідні діагностичні процедури: огляд на кріслі, взяття мазків для лабораторних досліджень, пальпація молочних залоз, мануальний огляд органів малого таза, ультразвукове дослідження, кольпоскопія. Лікар проводить процедури по лікуванню патологій шийки матки, такі як радіохвильова терапія, лазерна вапоризації, аргоноплазменной вапоризация, конізация. Ольга Олександрівна спеціалізується на ранньому виявленні ракових і передракових станів. Лікар сама проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, що дозволяє відразу точніше поставити діагноз і заощадити час пацієнтки на окремих візитах для УЗД. Автор 15 наукових статей і 2 патентів. Вона організувала школу онкології в медичній клініці "Молекула", яка спеціалізувалася на передракових станах. Виступає з доповідями на українських і міжнародних симпозіумах і конференціях.

Христина
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. На прийом до Ольги Олександрівни йдеш з упевненістю що отримаєш кваліфіковану консультацію та допомогу. Дякую!
Это Врач от Бога! Да она не будет с вами сюсюкаться как другие врачи по одной простой причине, у неё нет на это времени! Ольга Александровна лечила мне дисплазию шейки матки, все прошло успешно, сейчас я живу другой стране и всеравно буду обращаться только к ней за консультацией!Ольга Александровна, спасибо вам большое! Дай Бог вам здоровья и вашим близким !

• 1996 р. — Харківський державний медичний університет

• Член Американської і міжнародної асоціації по кольпоскопії і цервікальної патології ASCCP і I.F.C.P.C