Баранов Іван Вікторович

Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Спеціаліст проводить липофилинг і ліпосакцію, володіє унікальною методикою активної регенерації волосся Regenera. Також спеціалізується на пересадці волосся, трансплантації бороди та вус. В ході трансплантації волосся використовує стрип-метод і безшовну методику.

Лейла
Из-за возрастного ожирения я обратилась к Ивану Викторовичу, который делал мне липосакцию. Все быстро зажило, восстанавливалась сравнительно не долго, чувствую себя хорошо, пропала неконтролируемая злость. Спаситель мой-спасибо вам огромное
Л.Л.
После химического ожога именно Иван Викторович Баранов спас мои красивенные локоны. Пересадил кожу, восстановил волосяной покров и исправил дефекты на лице. Я так рада, по-больше бы нам таких специалистов. А вообще желаю всем крепкого здоровья и не попадать в такие страшные ситуации как я.

• 2005 р. — Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет;
  • 2008 р. — інтернатура за спеціальністю «Хірургія» на базі КМАПО ім. Шупика.

• 2008 р. — спеціалізація «Комбустіолог» на базі Донецького Національного Медичного інституту ім. Гусака;
  • 2009 р. — спеціалізація «Лікар-косметолог» на базі Дніпропетровської косметологічної клініки;
  • 2009 р. — навчання по «Тіхології» на базі Київського центру здоров'я волосся;
  • 2015 р. — навчання в міжнародному центрі пересадки волосся Talizi (Грузія) з командою професора Акакія Цілосані;
  • 2017 р. — навчання за спеціальністю «Дерматовенерологія» на базі Запорізької Медичної Академії;

• член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів;
  • автор понад 20 наукових статей.