Бабенко Мар'яна Василівна

Педіатр
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області педіатрії. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою загальносоматичних захворювань. Веде консультативний прийом з питань вакцинації, грудного вигодовування та термінів введення прикорму для дітей до року.

05 квітня '17р.
Я благодарна Марьяне Васильевне за ее неутомимую заботу о своих пациентах, она всегда готова предоставить консультацию. Мы с мужем неопытные родители, потому часто обращались за советом, а она нам с радостью отвечала на наши вопросы. Спасибо большое!
Постоянно ходим на осмотры к Марьяне Васильевне. Она настоящий профессионал, кроме того, прекрасно ладит с детьми. Ну а для меня несомненным плюсом есть расположение клиники, в которой она работает. В общем, одни плюсы.

• 2008 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • Інтернатура з педіатрії.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування