Бабенко Ірина Володимирівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог діагностує хвороби жіночої статевої сфери. Звернутися до Бабенко І. В. слід при виникненні таких симптомів, як виділення зі статевих органів, ниючих, різких і тягнуть болю внизу живота, при свербінні і т.п. Лікар займається лікуванням безпліддя, володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Володіє методами оперативної та ендоскопічної гінекології.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238

Сергей
10 травня '17р.
отличный знающий врач. Были на приеме наблюдала жену до родов
Усією сім'єю висловлюємо вдячність лікареві із золотими руками і золотим серцем - ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ БАБЕНКО за професіоналізм, підтримку, співпереживання, позитив і впевненість, якими вона заряджає. Ірина Володимирівна - перший лікар, до якого я потрапила на консультацію з питань ЕКЗ, і після розмови з Іриною Володимирівною і порад, які вона мені дала, вирішила, що сенсу йти до інших лікарів, в інші клініки немає. Хоча шлях до вагітності був нелегкий, завдяки підтримці Ірини Володимирівни у нас все вийшло. Сподіваюся, мій відгук допоможе іншим жінкам, які як і я колись, стоять перед вибором лікаря. Бажаємо Ірині Володимирівні сил, успіхів у її нелегкій професії і вдячних пацієнтів!
Оля
Решила обратиться к Ирине Владимировне, прочитав отзывы и теперь, с удовольствием, оставлю свой: Рекомендую. Однозначно. Внимательный доктор, который болеет за свое дело и делает его "на отлично"! Спасибо большое Ирине Владимировне!

• 2005 р. — Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова за фахом «Лікувальна справа»;
  • 2007 р. — Інтернатура за фахом «Загальна практика — сімейна медицина» на кафедрі «Загальної практики — сімейної медицини» ВНМУ ім. Н. І. Пирогова;
  • 2010 р. — Клінічна ординатура за фахом «Акушерство і гінекологія» на кафедрі «Акушерства, гінекології і репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2014 р. — Аспірантура за фахом «Акушерство і гінекологія» на кафедрі «Акушерства, гінекології і репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Вчений ступінь — кандидат медичних наук.

• 2007 р. — курси спеціалізації за фахом «Акушерство і гінекологія» на кафедрі «Акушерства, гінекології і репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2008 р. — курси спеціалізації за фахом «Акушерство і гінекологія» на кафедрі «Акушерства, гінекології і репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), ESHRE.

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог надає послуги:

• лікування невиношування вагітності;
  • підготовка і проведення програм АЧ (екстракорпоральне запліднення);
  • ендоскопічна хірургія в гінекології;
  • ультразвукова діагностика;
  • великі і малі гінекологічні операції.

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог займається лікуванням захворювань :

• хламідіоз;
  • кандидоз;