Атюшкіна Тетяна Вікторівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Тетяна Вікторівна проводить діагностику і лікування гінекологічних захворювань. Лікує неспецифічні запальні захворювання, гострі хронічні хвороби жіночих статевих органів. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, біопсію шийки матки.
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55

Маша Ж.
Хочу поблагодарить Татьяну Викторовну! Вы помогли мне быстро встать на ноги после операции, вовремя определили мой диагноз. Вы добрая и классная! А самое главное, я теперь счастливая мама!!!
Катерина Щербина
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Вікторівні за все те, що вона зробила для мене. Вона повернула мене до здорового, щасливого життя, позбавивши мене від величезної міоми. Я ніколи Вас не забуду. Ви - лікар з великої літери. Дай бог Вам міцного здоров'я, щастя, всіх благ.
Дуже хороший та уважний лікар,( або лікар який до всього придерається як вона сама часто себе називає), турботлива,уважна, кваліфікована, Дуже подоброму відноситься до вагітних. Цей лікар справді знаходиться на своєму місці
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, лікар УЗ-діагностики