Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Університет

Знайдено 30 клінік

Эльвира
В гинекологическом центре "Надия" я делала пластику половых губ, с целью устранения асимметрии. Доктора сделали все возможное для отличного результата, результат получился потрясающий. Работники Центра внимательны и вежливы. Большое спасибо за помощь.
Катя
Обращалась к гинекологу в центр «Надия». Учреждение с новым оборудованием, сюда приятно зайти, чисто и опрятно. Доктор у меня был опытный, вежливый и спокойный. Рекомендую этот центр.
Яна
Уже кілька років я спостерігаюся у лікаря в гінекологічному центрі «Надія». Претензій до фахівців у мене немає. Все якісно і за доволі прийнятні гроші. Сам центр затишний, з сучасним обладнанням.
Під час вагітності в центрі «Надія» я робила ультразвукове дослідження. Фахівці тут досвідчені, з повагою ставляться до пацієнтів і майбутнім мамам. Також варто відмітити затишну атмосферу закладу. Мені все сподобалося.
Уляна
Після довгих вагань, я все ж вирішила зробити лапароскопію. Для цього я обрала один з кращих закладів, гінекологічний центр «Надія», і я не помилилася. Тут працюють кращі лікарі, ще з першого кроку видно, що тут все стерильно.
Инна Васильевна
В области гинекологии у меня раньше особо проблем не было, но когда начался климакс, мое состояние настолько ухудшилось, что я решила обратиться в «Надию». Врач у меня был опытный, дал много полезных советов. В принципе, меня все устроило.
6,7
  • УЗД молочних залоз ( при необхідності проводиться еластографія ) 550 440
  • УЗД органів малого тазу у жінок 480 390
  • УЗД органів черевної порожнини 520 420
  • УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору 580 470
  • УЗД нирок, наднирників і сечового міхура 480 390
6,4
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
  • Кольпоскопія 300
  • УЗД для вагітних (до 11 тижнів) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 450
  • Кольпоскопія (мікроскопія і цитологія урогентального мазка) 650
6,2
Київ пер. Нестеровський, 13/19
м.Університет м.Театральна
Медичний центр "Альфа-Віта" — медичний заклад нових технологій! Сучасне обладнання кабінетів, новітня діагностична апаратура, передові лабораторні методики, кваліфіковані фахівці.
Київ вул. Мельникова, 18 А , Лук'янівка
м.Університет11 8 м.Золоті ворота21 11
Багатопрофільний медичний центр "Сімейна Поліклініка" виконує амбулаторно-поліклінічний прийом, діагностику захворювань. Основні напрямки роботи центру: гінекологія, кардіологія, маммология, онкологія, алергологія, дерматологія, ендокринологія, терапія. У штаті медцентру досвідчені висококваліфіковані лікарі.
  • Кольпоскопія розширена 200
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 220
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин та судин шиї 650
  • УЗД жовчного міхура після пробного сніданку 190
  • УЗД молочних залоз 220
Київ вул. Георгія Кірпи, 2а (Бізнес центр, 1 поверх, оф. 108)
м.Вокзальна10 9 м.Олімпійська35 15 м.Університет18 9
Діагностичний центр "Відродження здоров'я" пропонує послуги з діагностики та відновленню роботи організму без використання хірургічних та медикаментозних методів. Біорезонансна терапія з 2003 року включена в список методів лікування, що відносяться до традиційної медицини. Статистика закладу говорить про те, що більше 85% пацієнтів, які звернулися за...
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • КТ черевної порожнини 1 200
  • КТ черевної порожнини з контрастом 2 600
  • КТ лицевого черепа 1 700
  • КТ скроневих кісток (внутрішнє, середнє вухо) 1 200
  • КТ щелепи 1 400
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Університет14 10 м.Золоті ворота15 6 м.Театральна16 14
Медична клініка "Інститут проблем терапії" - багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностуванні і лікуванні широкого спектру хвороб. Клініка була заснована в 2007 році. В медичному закладі працюють такі фахівці: гінекологи, урологи, кардіологи, невропатологи, дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, дерматовенерологи,...
  • Рентгенографія легенів 500
  • Рентгенографія придаткових пазух носа 500
  • Рентгенографія шийного відділу хребта 500
  • Рентгенографія шлунка з барієм 1 000
  • Рентгенографія грудного відділу хребта 500
Київ вул. Гончара, 90/92
м.Університет13 5 м.Вокзальна13 7 м.Площа Незалежності30 19
Багатопрофільний медичний центр "Медіса" почав свою роботу в 1991 році. Серед основних профілів установи — стоматологія, гомеопатія і косметологія.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 290
  • Рентген зуба 120
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 160
  • Добовий моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 1 доба) 1 100
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 3 доби) 3 850
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 5 діб) 5 280
  • Добовий моніторинг артеріального тиску (1 доба) 737
Київ вул. Назарівська, 13
м.Вокзальна13 6 м.Університет11 8
Медичний центр "Лікарська Практика" - це сучасний спеціалізований медичний центр для дорослих і дітей, де досвідчені лікарі надають послуги в сфері функціональної діагностики в неврології. Ми орієнтуємося на кращі міжнародні стандарти діагностики і протоколи надання лікарської допомоги в комфортних умовах і на високому професійному рівні.