Неврологічна клініка доктора Яценко

м.Палац спорту16 14 м.Кловська17 11
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Неврологічна клініка доктора Яценко спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань різної етіології. Вищий медичний персонал клініки складається з восьми лікарів. Спеціалісти приймають як дорослих, так і дітей.

Послуги, що пропонує клініка:

• апаратна діагностика;
  • комплексна реабілітація;
  • логопедична корекція;
  • консультація невролога;
  • тренування за методом А. Томатіса;
  • заняття на спеціалізованих тренажерах;
  • мікрополяризація;
  • стимуляція мозочка;
  • арт-терапія;
  • сеанси релаксації та ін.

Спеціалісти медичного закладу у своїй практиці застосовують новітні міжнародні методики. Інтер’єр приміщення клініки створює приємну атмосферу. Заклад розташований в центральній частині міста, до нього зручно дістатися як наземним, так і підземним транспортом.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Неврологічна клініка доктора Яценко, вартість послуг:

• Доплерографія судин голови 390
  • Електроміографія стимуляційна 670
  • Електроміографія голчаста 690
  • Електроенцефалографія 470
  • Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг 5 000
  • Сенсомоторна корекція з інтегрованою програмою Learning Breakthrought (стимулювання мозочка) (США) (30 хвилин) 250
  • ЛФК з дозованими фізичними навантаженнями (30 хвилин) 250
  • ЛФК на тренажерах (30 хвилин) 250
  • Заключна консультація логопеда (30 хвилин) 220
  • Початкова консультація логопеда (45 хвилин) 290
  • Заключна консультація логопеда (30 хвилин) 220
  • Логопедичне заняття (30 хвилин) 250
  • Масаж порожнини рота (апарат Z-VIBE® (CША)) з пальчиковим масажем (30 хвилин) 210
  • Масаж порожнини рота плюс масаж лицьових м'язів (апарат FIVE VIBE® (CША)) (45 хвилин) 280
  • Лікувальний масаж для дітей до 7 років (30 хвилин) 270
  • Лікувальний масаж для дітей старше 7 років (45 хвилин) 280
  • Лікувальний масаж загальний (60 хвилин) 380
  • Лікувальний масаж 1 зона, шийно-коміркова зона плюс руки (30 хвилин) 270
  • Лікувальний масаж 1 зона, попереково-крижовий відділ плюс ноги (30 хвилин) 280
  • Лікувальний масаж 1 зона, спина (ціла) (45 хвилин) 380
  • Транскраніальна і трансвертебральна мікрополярізація (1 сеанс) 470
  • АРТ-терапія (30 хвилин) 170
  • Заняття з корекційним педагогом (дефектологом) (30 хвилин) 250
  • Програма Interactive Metronome (США) (20 хвилин) 250
  • Гіпокситерапія з електронною системою програмування (апарат HYPOXICO, США) (40 хвилин) 210
  • Початкова консультація реабілітолога (30 хвилин) 280
  • Заключна консультація реабілітолога (30 хвилин) 220
  • Виклик лікаря додому

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Кирил
Небольшой обзор и мои впечатления от посещения клиники: 1) Стоимость - на уровне любой частной клиники в городе. 2) Персонал (обслуживание) - мне очень понравилось, приятные менеджеры, отличный подход к детям. 3) Лечение - качественно, главное что результативно. 4) Методики - в клинике представлены методики лечения со всего мира, некоторые довольно уникальные. И вывод соотношение цена, качество и обслуживание 10 балов!
Михаил
Хочу сказать спасибо за то что вернули мне жизнь. После инсульта не мог не чего делать, ели ходил. И так на протяжении 2 лет, медикаментозное лечение поддерживало меня но не давало явных улучшений, пробовал разные методики восстановления но увы не что не давало явных эффектов. Вот решил попробовать новую методику CI терапию, честно говоря очень сомневался... Но напрасно результат на лицо, я теперь самостоятельно могу чистить зубы! Спасибо
Уляна В&
Доброго дня дівчата. Маю з вами поділитися враженнями від лікування у «Неврологічній клініці Яценко». Ми приіхали зі Львова за порадою наших знайомих.Тут дуже доброзичливий персонал, лікар уважно вислухала мене, ретельно провела огляд малого. Лікування нам дуже допомогло, після першого курсу реабілітаціі з'явилися спочатку звуки, а потім склади!!!!!. Після лікування пройшло майже три місяці, а в нас такий прогрес!!!!!!!!!!!!!! Через пару тижнів плануємо іхати на другий курс реабілітаціі. Потім напишу ще. Дівчата не опускайте руки!!!! Наші дітки будуть вдячні нам у майбутньому.
Кирил Яковлевич
Почему такой высокий бал? ДА все просто они меня научили заново жить! Год назад пережил инсульт, даже сам в туалет сходить не мог. Обращался к многим специалистам, но увы наша медицина далеко от идеала! Посетил клинику Яценко, после 6 месяцев реабилитации я могу полноценно жить! Я теперь не завишу от своих детей!
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00