Інтестіноскопія в Києві в неділю

Знайдено 4 клініки

Наталия
Вавилова Дарья Валерьевна,суперский врач. Большое спасибо.
Дубинюк Олександр Володимирович
Очень хорошо
Андрущук Галина Іванівна
Я робила аналізи.
Яковлева Тетяна Григорьевна
Все добре
Любовь
Добрый день. Сегодня была на УЗИ коленных суставов, у доктора Чепурнатой, очень понравился специалист, все рассказывала, детально смотрела, внимательная, приятная и позитивная, обязательно буду обращаться еще. В клинике чисто, бахилы, тепло, я осталась довольна. Всем здоровья!
Любовь
8,5
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1