Коваленко Наталія Геннадіївна

Дерматолог, Косметолог, Трихолог
Спеціаліст Коваленко Наталія Геннадіївна - дерматолог, косметолог, трихолог. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покривів і волосистої частини голови. Усуває грибкові патології. Складає індивідуальні схеми терапії, допомагає відновити ріст волосся, ліквідує дефекти шкіри. Працює з сучасними препаратами. Лікує акне, вугровий висип і запальні захворювання шкірних покривів.

Вероника
Я давно отращиваю волосы и никак длина не прибавлялась, пока мне Наталья не проколола курс плазмы в волосы. Эффект потрясающий, сейчас горжусь своими шикарными густыми и длинными волосами.
Уже давно знаю доктора Коваленко Наталью – хожу к ней на пиллинги, чистки и раз в годик. Нам она нравится! Рекомендую.
Делала в клинике пластику живота и груди, спасибо Наталье и ее уколам плазмы – шрамы практически не видны.
Таня
Наталья Коваленко – очень приятная и внимательная доктор, а еще она избавила меня от прыщей, за что я ей очень благодарна.
Снежана
Наталья сделала мне крутые скулы и губы – чувствую себя на миллион! Благодарю, мой любимый доктор!
Алена
После пластики груди Наталья мне сделала шрам под грудьми не заметным, я в восторге от нее и от всех ребят, работающих в этой клинике!
Настя
Мне Наталья увеличила губы. Получилось круто, она смогла выровнять мою асимметрию губ. Спасибо ей от меня большое.

• 2015 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Спеціальність, дерматовенерологія;
  • 2017 р. — інтернатура за фахом "дерматовенерологія" на базі Олександрівської клінічної лікарні м.Київа.

• 2014 р. — курси по класичній косметології на базі "партнер +";
  • 2015 р. — курси з ін'єкційних методик (контурна пластика, ботулінотерапія, біоревіталізація, мезотерапія, плазмоліфтінг);
  • 2015 р. — курси з лазерних методик в косметології;
  • 2016 р. — майстер клас по "об'ємному моделюванню обличча" від Мауріціо де Майо;
  • 2016 р. — повчальний конгрес "Self Regeneration";
  • 2016 р. — міжнародна зустріч експертів в косметології "Expert Meeting);
  • 2017 р. — майстер-клас з контурної пластики від Allergan;
  • 2017 р. — майстер-клас з ботулінотерапії від Allergan;
  • Постійний учасник міжнародних конференцій, семінарів, з'їздів, закритих навчань і майстер-класів в Україні і Європі.

• член Асоціації дерматовенерологів України.