Лікування тривожності і нервозності в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Андрій
Лікувався декілька разів і загалом задоволений. Але мене дуже лякає "занадто" молодий колектив. Лякає, коли тебе оглядає 19 річний спеціаліст! Не за таким сервісом ідуть в приватну клініку! Люди хочуть бачити професіоналів ,а не студентів. Друге питання це : чому людина має розповідати про свої проблеми в коридорі.Ресепшн для людей ,які прийшли не по запису,повинен бути в кабінеті.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Людмила
Після невдалого лікування в державній лікарні звернулась у Oxford Medical . Лікувалась у Морозова Сергія Володимировича. Лікар приємний, уважний, професіонал своєї справи, доводить лікування до кінця, тримає контакт з пацієнтом. Володіє високим рівнем медичної етики. Рекомендую.
Валентина
Доброго дня, сьогодні була у лікаря гастролога, дуже добра і чуйна людина,всі ввічливі і привітні,дай Боже всім здоров'я хто працює в медичному центрі.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Акції
Вінниця вул. Пирогова, 34
Багатопрофільний медичний центр «Оксфор-Медікал» входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Працює з 09:00-19:00
7,7
Вінниця вул. Монастирська, 39а
Центр психо-соціального розвитку «Амадея на Монастирській» спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим. Приймають лікарі: Гуменюк Дмитро Вікторович, Нариця Неля Іванівна, Семенюк Олена Вікторівна
Працює з 09:00-18:00
7,2
Вінниця вул. Магістратська, 64
Центр психологічного соціального розвитку «Амадея на Першотравневій» займається наданням психологічної допомоги дітям, їх батькам, подружнім парам та індивідуально. Приймають лікарі: Гуменюк Дмитро Вікторович, Нариця Неля Іванівна, Семенюк Олена Вікторівна
Працює з 09:00-18:00
Вінниця вул. Соборна 66, оф.205
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
Працює з
Вт: 16:00-20:00 Ср: 11:00-15:00 Чт: 16:00-20:00 Пт: 11:00-15:00
6,0
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр «Статус» пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
5,6
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Працює з 08:00-17:00