Видалення менінгіоми головного мозку у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи

Видалення менінгіоми головного мозку — це оперативне втручання, що проводять із метою усунення пухлини, яка розвивається із клітин твердої оболонки мозку. Це найчастіше доброякісне новоутворення може виникнути у будь-якому відділі черепа. Причини, які призводять до появи пухлини, на сьогодні невідомі. Найбільш ефективним методом видалення вважається комплексний підхід, який поєднує хірургічну та променеву терапії.

Підготовчі процедури

Спочатку лікар проводить неврологічне обстеження: перевіряє рефлекси, шкіряну чутливість, деякі специфічні неврологічні проби, щоб оцінити функції слуху, зору, вестибулярного апарату та мозочка. Окрім цього, обов’язково призначають такі діагностичні дослідження:

• магнітно-резонансна терапія;
  • ангіограма;
  • електроенцефалограма;
  • магнітно-резонансна спектроскопія;
  • позитронно-емісійна томографія;
  • аналіз крові.

Видалення менінгіоми головного мозку

Оскільки менінгіома переважно доброякісне новоутворення, то для неї притаманний чіткий кордон ураження, вона не проростає у тканини мозку. Тому видалити таку пухлину не викликає труднощів, якщо немає ризику пошкодити нерви чи кровоносні судини. Операцію проводять за допомогою кібер-ножа. Застосування цього пристрою дозволяє зменшити ризик розвитку побічних явищ. Операцію розпочинають із введення загальної анестезії. Далі розтинають черепну коробку пацієнта з подальшим видаленням пухлини. Окрім оперативного втручання, рекомендується пройти курс променевої терапії (особливо тоді, коли частину новоутворення не видалили). Променева терапія базується на тому, що радіація чинить нищівний вплив на пухлинні клітини. Курс опромінення містить декілька сеансів.

Показання та протипоказання

Передумови до проведення операції:

• великий розмір менінгіоми;
  • злоякісний характер новоутворення;
  • сильний головний біль, втрата зору, епілептичні напади, погіршення пам’яті.

Протипоказання до здійснення маніпуляції:

• незначний розмір пухлини доброякісного походження;
  • вік пацієнта.

Наслідки

До позитивних наслідків після успішно проведеної операції належить цілковите видалення пухлини та повернення до звичного ритму життя. Однак існує ймовірність декількох ускладнень у вигляді:

• променевого дерматиту;
  • випадіння волосся на ділянці впливу;
  • кровотеч;
  • порушень зі сторони ЦНС.

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.

На жаль,

за напрямком "Видалення менінгіоми головного мозку" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
Львів вул Виговського 5 Б
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
Львів вул. Липова Алея, 15
8,8