Сторінка 4. Клініки терапії у Львові

Знайдено 49 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бень Аліна
Чудова клініка!Дуже приємний персонал та хороше відношення)
Катя
Справді хороша лікарка! Шукала по рейтингу лікаря, натрапила випадково. Але дуже задоволена. Лілія Борисівна дуже турботлива і гарно все пояснює, щоб було зрозуміло пацієнтам. Рекомендую однозначно!!!
Олег
Дуже сподобалося відношення Лілії Борисівни до мене. Хороший лікар, рекомендую.
Кароліна
Дуже дякую Лілі Борисівні, анестезіологу та іншим лікарям які були зі мною, дуже хороші, турботливі, які знають свою справу лікарі. Рекомендую
5,2
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
Львів, вул. Володимира Великого,10 В
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка «Істина» була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
4,3
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння). Приймає лікар: Копчак Любов Яківна
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.